Váš expert na reklamu

KDO JSME

Reklamní a nakladatelská agentura působící v Plzni již od roku 1991. Specializujeme se na reklamu, marketing a polygrafii, v neposlední řadě také organizujeme školení, semináře, kongresy a mnoho dalších eventů.

Záleží nám na Vaší spokojenosti – poskytneme Vám komplexní řešení šité na míru – od grafických návrhů až po finální realizaci a tisk. Potřebujete vytisknout školní projekt, nebo toužíte po novém firemním vizuálu? V naší agentuře se každý zákazník setká s ochotou a profesionálním přístupem bez ohledu na objem zakázky.

Každému zákazníkovi věnujeme individuální péči, jistě nalezneme vhodné řešení pro Vaše nápady. Rádi s Vámi probereme Vaši představu i osobně!

ZÍSKALI JSME OCENĚNÍ

1. místo v soutěži Zlatý středník v kategorii Nejlepší interní časopis (časopis „Za branou“ pro Plzeňský Prazdroj)

1. místo v soutěži Zlatý středník v kategorii Nejlepší firemní katalog (kolekce katalogů Lasselsberger)

1. místo v soutěži Mladý obal 2008

GRAFIKA | DESIGN

Naše grafické studio se zaměřuje na přípravu nejrůznější tiskovin a propagačních materiálů. Specializujeme se také na malonákladovou výrobu a grafickou přípravu originálních dárkových obalů a POS materiálů. Náš tým Vám nabídne nejen estetické řešení, ale jsme Vám také plně k dispozici při výběru vhodného materiálu a zajištění funkčnosti. Na Vaše přání pro Vás zajistíme i jazykovou a stylistickou korekturu textů.

Připravujeme katalogy, knižní publikace a časopisy, firemní, kulturní a B2B periodika, noviny, výroční zprávy, plakáty, letáky, roll-up bannery, brožury, obalový design a POS materiály, vizitky, pozvánky, přání, oznámení, loga, logo manuály, firemní vizuály, samolepky, řezané grafiky, polepy, billboardy, ilustrace, retuš fotografií a fotomontáže, grafické zpracování rodokmenů, návrhy textilu a mnoho dalších!

Máte k dispozici potřebná data a chcete na ně navázat či provést jen drobné změny, ale nechcete začínat znovu od nuly? Rádi pro Vás připravíme grafiku z již existujících dat a podkladů!

Potřebujete grafiku, nebo design?
Napište nám, nebo zavolejte

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána.
Vaši zprávu nelze odeslat. Opravte chyby a zkuste to znovu.
 ​ +420 724 112 200

Potřebujete reklamní předměty?
Napište nám, nebo zavolejte

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána.
Vaši zprávu nelze odeslat. Opravte chyby a zkuste to znovu.
 ​ +420 ​724 093 943